2018

Jeep Wrangler 3.6L V6 24V 4WD Unlimited sport S rok 2018.

84000 km
Manuálna
Benzín

Technické dáta

Počet kilometrov

84000 km

Rok

2018

Prevodovka

Manuálna

Pohon

4x4

Počet dverí

5

Výkon

209 kW

Typ paliva

Benzín

Objem motora

3600 cm3

Miest na sedenie

5

Farba

Čierna

VIN

1C4HJXDGXJW221054

CARFAX

Výbava a opis

Výbava

Dôležitá informácia

Pri každom vozidle poskytujeme VIN číslo karosérie a CARFAX (dokument, na ktorom sú zaznamenané servisné prehliadky, počet majiteľov a tiež všetky poškodenia od nákupu vozidla ). Ak sa rozhodnete pre nákup vozidla na vlastnú zodpovednosť, odporúčame vyžiadať si od predajcu VIN číslo a spomínaný CARFAX vozidla. Upozorňujeme vás, že 20 - 30% predávaných vozidiel v USA je po povodni. Ak máte VIN číslo, stačí ho vložiť do vyhľadávača Google, kde sa vám zobrazuje poškodenie vozidla. V prípade, že Google nenájde žiadne výsledky o vozidle, znamená to, že údaje boli predajcom zámerne vymazané pre veľké poškodenie, prípadne zatopenie. Takéto odstránenie histórie vozidla stojí 300 - 500 USD. Sú ale výnimky, že vozidlo bolo dovezené ako nehavarované v 100% stave, no vtedy bude cena vysoká. Pre podrobné vysvetlenie nás neváhajte kontaktovať na +421 911 22 11 22.

Fotogaléria

PREDANÉ

Na každom predanom vozidle vymieňame olej ​+ všetky filtre a taktiež poskytujeme 1 rok záruku.
Pre dôveryhodnosť našej firmy môžete kontaktovať našich zákazníkov,​ ktorí už jazdia na našich autách.

P.S. Každé vozidlo pred kúpou a dražbou preverujeme cez CARFAX. Vybrané vozidlo môže byť len raz poškodené (aktuálny stav na foto),​ plne pojazdné a v žiadnom prípade nesmie byť zatopené!!!
Pri oprave vozidiel používame vždy len originálne diely,​ nie lacné náhrady z Číny!
Vozidlá kupujeme výhradne len od poisťovní.
Kvalitne a seriózne služby sú u nás na prvom mieste.

Po dohode vieme do vozidla zamontovať LPG zariadenie.

Nejnovější generace Wrangleru (s označením JL) je tou nejlepší, která kdy byla vyrobena a snadno si ji zamilujete. Wrangler je však jedinečným autem, především díky svému charakteru a schopnostem pohybovat se v horách. Nová generace je lehčí a výkonnější než kdy dřív. Navíc se zlepšily jeho jízdního vlastnosti na silnici, což bylo vždy celkem zanedbáváno. Wrangler je zkrátka unikátem – je kabriem, offroadovým válečníkem a poslouží i na odvoz dětí do školy. Jezdit s Jeepem Wrangler je tak trochu jako když byste nosili holínky celý rok kvůli tomu, že na podzim prší. Jeho charakter ale dokáže vybalancovat to, že ho vlastně 90 % času vůbec nevyužijete na to, k čemu byl stvořen.

Fotografie pred opravou

+421 911 22 11 22