12/2021

Hyundai Palisade 3.8 V6 Ultimate Calligraphy, 12/2021

35000 km
Automatická
Benzín
63770 €
s DPH (Možný odpočet DPH)

Zľava do 15% bez záruky

Technické dáta

Cena

63770 €

(brutto)

53 142 € (netto)

Počet kilometrov

35000 km

Rok

12/2021

Prevodovka

Automatická

Pohon

4x4

Počet dverí

5

Výkon

190 kW

Typ paliva

Benzín

Objem motora

3800 cm3

Miest na sedenie

7

Farba

Biela

VIN

KM8R7DHE6NU395453

CARFAX

Výbava a opis

Výbava

Dôležitá informácia

Pri každom vozidle poskytujeme VIN číslo karosérie a CARFAX (dokument, na ktorom sú zaznamenané servisné prehliadky, počet majiteľov a tiež všetky poškodenia od nákupu vozidla ). Ak sa rozhodnete pre nákup vozidla na vlastnú zodpovednosť, odporúčame vyžiadať si od predajcu VIN číslo a spomínaný CARFAX vozidla. Upozorňujeme vás, že 20 - 30% predávaných vozidiel v USA je po povodni. Ak máte VIN číslo, stačí ho vložiť do vyhľadávača Google, kde sa vám zobrazuje poškodenie vozidla. V prípade, že Google nenájde žiadne výsledky o vozidle, znamená to, že údaje boli predajcom zámerne vymazané pre veľké poškodenie, prípadne zatopenie. Takéto odstránenie histórie vozidla stojí 300 - 500 USD. Sú ale výnimky, že vozidlo bolo dovezené ako nehavarované v 100% stave, no vtedy bude cena vysoká. Pre podrobné vysvetlenie nás neváhajte kontaktovať na +421 911 22 11 22.

Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy - luxusné americké SUV, ktoré konkuruje BMW, Mercedes. Verzia pre USA

Hyundai Palisade môže byť novinkou v segmente trojradových crossoverov SUV, ale už teraz patrí medzi naše top tipy. Palisade nabitý hodnotou, komfortom a schopnosťami má všetko, čo zákazníci hľadajú. Za nedostatky možno považovať iba nevýraznú ovládateľnosť a priemernú spotrebu paliva, ktoré sú však vzhľadom na toto zaoblené SUV zanedbateľné.

Hyundai Palisade je SUV strednej triedy s tromi radmi sedadiel. Toto je ideálna konfigurácia pre mnohých nakupujúcich, pretože poskytuje dostatok priestoru pre ľudí a batožinu bez toho, aby ste museli nastupovať do veľkého SUV alebo minivanu. Palisade je veľmi tesne na druhom mieste za Kia Telluride s najvyšším hodnotením Edmunds, čo by nemalo byť prekvapením vzhľadom na to, že pod karosériou sú úzko prepojené. Každý má svoj vlastný štýl, pričom Palisade má luxusnejšiu atmosféru

VIAC INFO

Cena nového vozidla v tejto výbave bola 50 425 amerických dolárov.

Fotogaléria

Toto vozidlo z roku 12/2021 v prevedení výbavy Ultimate Calligraphy a počtom míľ do 22 000 (35 200km), má priemernú hodnotu v USA okolo 46  000 $ (klik nižšie).

Hodnota takéhoto vozidla vrátane dovozu z USA, zaplatenia CLA a DPH, homologizácie na EU normu, zmeny jazyka a prihlásenia v CZ / SK by bola 70 860 € (viď nižšie). Ak sa chcete presvedčiť o pravdivosti údajov, kliknite na obrázok nižšie, zadajte do kalkulačky aktuálnu sumu za auto v dolároch a zapíšte aktuálny kurz českej koruny na dolár.

Naša cena tohto modelu po oprave a prihlásení bude 63 770 € s DPH (možný odpočet DPH). Vozidlo ponúkame lacnejšie o 10% nakoľko malo poškodenie krupobitím, môžete si to pozrieť na obrázku nižšie. Porovnajte naše vozidlo s konkurenciou, vypýtajte si VIN číslo pred nákupom pre porovnanie stavu poškodenia. 🙂 

Vozidlo sa prepravuje z USA. Možnosť rezervácie.

Výhody pri zakúpení tohto vozidla od našej spoločnosti AUTOFRA s.r.o.

  1. Vymenené olej, filtre.
  2. V prípade nehody zabezpečíme náhradné diely.
  3. Odkúpenie vášho vozidla (max. 5 ročné) do 30% hodnoty nášho vozidla.
  4. Záruka 12 mesiacov.

Prečo auto od nás?

Každé vozidlo pred dražbou a kúpou preverujeme cez CARFAX. Vyberáme vozidlá poškodené iba raz (aktuálny stav na foto),​ plne pojazdné a v žiadnom prípade nekupujeme autá po povodni!!!
Pri oprave vozidiel používame výhradne originálne diely,​ nie lacné náhrady z Číny.
Vozidlá kupujeme len od poisťovní.

Na každom predanom vozidle vymieňame olej ​aj všetky filtre.

Kvalitné a seriózne služby sú u nás na prvom mieste.

Po dohode vieme do vozidla zamontovať LPG zariadenie.

Fotografie pred opravou

+421 911 22 11 22